Понеділок, 06.05.2024, 10:04

2015р.

З метою підвищення в учнів інтересу до світової літератури,

виховання читацької культури та розширення культурологічного кругозору

з 16 по 20 лютого в Конельськохутірській загальноосвітній школі

пройшов тиждень світової літератури.

Перший день був присвячений літературним головоломкам. На змінному стенді були представлені завдання для ерудитів, і всі бажаючі могли випробувати свої сили у розгадуванні ребусів, кросвордів  та різноманітних літературних загадок. Найактивніші учасники: 6 клас – Сененко Сергій, Школенко Сергій, Федотова Олександра, Грубась Наталя; 7 клас – Коцар Артем, Локайчук Вікторія; 9 клас – Бондар Тетяна, Жук Ольга; 10 клас – Мельник Станіслав.

У вівторок відбулася гра-вікторина «Що за розкіш ті казки!» для учнів 6 класу. Найактивнішими і найобізнанішими любителями цього жанру літератури виявилися Сененко Сергій, Іщенко Вадим, Школенко Сергій.

В середу учні 7 класу брали участь у грі «Розумники й розумниці». Семикласники мали можливість пригадати  такі  розділи, як «Міфи», «Байка у світовій літературі», «Літературна балада», «Фантастика і детектив». Переможці гри: Жук Олександр, Коцар Артем, Поліщук Дмитро.

Для учнів 9 класу в четвер відбувся брейн-ринг «Знавці світової літератури». Найкращими знавцями світової літератури виявилися Безпечна Софія, Пушкіна Владислава, Завгородній Валентин.

В п’ятницю відбулася пізнавальна гра «Ерудит». В ході цієї гри змагалися команди 10 та 11 класів, перемогу здобули учні 11 класу.

Повернутись до новин