Понеділок, 06.05.2024, 07:40

2016 р.

Звіт про проведення тижня природничих наук

В рамках тижня відбулися конкурси та вікторини:

- "Марафон ерудитів", де учні 7-10 класів в командному змаганні випробували власну витримку, ерудованість, логічне мислення, швидкість реакції з різних галузей знань

- віртуальна подорож-змагання за темою "Природа рідного краю", в якій взяли участь учні 4-6 класів. В даному напрямку роботи діти збагатили знання про рослинний, тваринний світ, закріпили навики про природні процеси, ознайомилися з народними традиціями лікування рослинами.

- інтелектуальна гра "Математична регата", де учні 7-8 класів поєднали навчальні навики з творчим потенціалом, логічним мисленням, інтелектуальними здібностями.

Привабливою для птахів була участь учнів в акції "Допомога зимуючим птахам". Діти годували птахів крихтами хліба з їдальні, зерном, слідкували за совами, які поселилися недалеко від шкільного приміщення, освоїли ялинки в сільському парку.

Протягом тижня учні 4-5 класів мали змогу познайомитися з демонстраційним обладнанням під час екскурсії в кабінет фізики. Із захопленням діти слідкували за демонстраціями фізичних явищ, з цікавістю розглядали прилади.

Для учнів, які хотіли б реалізувати власні знання з природничих наук весь тиждень діяв змінний стенд з кросвордами, вікторинами, захоплюючими фото природніх явищ.

Доповнили надбання тижня учні 8 класу з творчою роботою по вивченню зникаючих русел нашого населеного пункту та учень 11 класу Мельник Владислав з бізнес-планом, в якому поєднав економічні проблеми села з екологічними.

Активними учасниками заходу були такі учні: Нагорняк Анастасія, Пушкіна Владислава, Сененко Сергій, Мельничук Ольга, Школенко Сергій, за що були відзначені грамотами, подяками.