Неділя, 05.05.2024, 23:23

2017 - 2018 навчальний рік

06.11-10.11 Тиждень української мови та писемності

Протягом тижня було проведено ряд заходів. А саме:

- святкова лінійка "Кожному мила його мова рідна",

- творчий брейн-ринг для учнів 6-7 класів "Відгадай слово",

- письмові творчі роботи для учнів 9-10 класів "Моя рідна мова - барвінковий цвіт",

- диктанти про мову (3 - 10 класи).

13.10      З нагоди відзначення Дня захисника України у школі були проведені козацькі розваги. У ході змагань учні показали свою спритність, витривалість,  наполегливість,  згуртованість та силу, що є притаманним для справжніх козаків.

04.10 Яскравим дійством у школі стало свято осені "Здрастуй, осінь золота!"

Учні початкової школи підготували концертну програму з віршами, піснями, танцями, інсценізаціями, а решта учнів школи виготовили чудові композиції, що стали окрасою заходу.

Стало доброю традицією щороку відзначати день працівників освіти.

Ось і сьогодні 29 вересня   учні школи  провели для учителів вітальний інтегрований урок    "Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі". На святі лунали пісні та вірші, сповнені почуття поваги до вчительської професії, жартівливі музичні композиції.

«Ми першокласники - ми однокласники!»

Під таким девізом 15. 09. 2017 у стінах нашої школи пройшло  Свято "Посвята першокласників у школярі"

Учні першого класу ретельно готувалися до посвяти в  першокласники. Це був урочистий і хвилюючий день. Святкова атмосфера відчувалася вже з першої хвилини.

Усі батьки  та учні початкової школи захоплено спостерігали за справжнім дійством, що відбувалось на сцені.

Під час свята діти декламували вірші, співали пісні: «Вересневі дзвоники», «Перший клас», та продемонстрували свої таланти, свої знання правил для учнів, дали обіцянку школяра. До них на свято завітали незвичайні гості-Математика, Мова, Читання. Щоб було ще веселіше учні старших класів розповідали смішні шкільні пригоди.

Наприкінці свята першокласники дали урочисту обіцянку бути добрими і чесними, вихованими і дружними і бути гідними звання школяра.

З 04.09 по 08.09 у школі тривав Тиждень фізкультури і спорту. Впродовж тижня було сплановано та проведено ряд заходів. А саме:

Вікторина, присвячена видатним спортсменам України, турнір із шашок та шахів між учнями школи

Змагання з волейболу між учнями старших класів

Змагання з тенісу серед учнів школи

Змагання з футболу між учнями школи та молоддю села

Завершальним етапом в проведенні тижня стало нагородження переможців

Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день – перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи, яка від нині світиться щастям, бо на її поріг вернулися діти.

В цей день наша дружня шкільна родина приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих!

Багато гостей було на нашому святі. Не обійшлося і без неньки-України та справжніх козаків.

Навчальний рік свій відкрива сезон,

Вирує школа, наче стадіон.

Просторі класи нас усіх чекали.

Хай буде рік цей щедрим на високі бали.