Неділя, 05.05.2024, 21:39

Виховні заходи

15.10 у 8 класі відбувся урок-презентація на тему "Україна - мати, умій її захищати". Мета виховного заходу: ознайомити учнів з іторією українських свят, українського козацтва, рідного краю; виховувати повагу до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

В ході уроку восьмикласники пригадали відомості з історії українського козацтва. Було відмічено, що 14 жовтня - особливий день для українців, адже він поєднав у собітри значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. Цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці - старовинне християнське свято, День Українського козацтва і День Захисника України.

Під час уроку учні взяли участь у вікторині "Хто це був?", розгадували кросворди "Запорізька Січ" і "Зброя козаків", а також між хлопцями класу провели змагання з армреслінгу.

13.10

Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна… які це прості й разом з тим прекрасні і святі слова для нас. Велика і священна любов до Батьківщини жила, живе і житиме в усіх чесних і щирих серцях її кращих синів і дочок.

Протягом всієї багатовікової історії нашої Батьківщини народ вище за все цінував вірність Вітчизні, мужність і відвагу героїв, які боролися за торжество добра і справедливості. І тому, за наказом Президента України, кожного року 14 жовтня  всі українці відзначатимуть свято – День захисника Вітчизни, якому і  була присвячена  виховна година в 11-му класі на тему «Мужність і відвага крізь покоління». Учні   класу декламували вірші, розповідали про те, що пройдуть роки, не буде в живих і нашого покоління, але хтось із живих донесе до наступних поколінь славу минулих подвигів. Пройдуть роки, століття, але вічний вогонь пам’яті не погасять вітри перемін, не зітруть століття.

Вічна слава солдату-герою і солдатові без нагород –

Хто загинув хоробро між бою, захищаючи рідний народ.

Вічна слава бійцю рядовому, як і маршалу слава оця.

Хто поліг біля отчого дому смертю мужності, смертю бійця.

Скільки їх полягло серед бою! І однаково боляче нам,

Бо в бійців рядових і героїв смерть оцінена рівно – життя!